HEPSİCİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİ FAN CLUB

en güzel hepsi sitesine hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Korkunç hikaye

+4
yoshy-aslıı
prensesim_erenim
Yoshy_Ji
yoshyim_meleğim
8 posters
YazarMesaj
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

Ruh hali : Korkunç hikaye Asik10

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 7:10 pm

alıntıdır..
Su an 17 yasindayim ve olay bundan 3-4 sene evvel YASANMISTIR. O yaz en büyük zevkimiz arkadaslarla gece asagi inmek idi ve hemen hemen indigimiz her gece birbirimize korku hikayeleri anlatirdik. Anlattigimiz hikayeler genelde kendi hayal ürünümüz olurdu fakat anlatirken sanki yasamis gibi anlatirdik ve kendi uydurdugumuz hikayeye o ortamin verdigi gerilimle kendimiz de inanir ve korkardik. Içimizde en çok hikaye anlatan Nedim diye bir arkadasimiz idi. Nedim yasça bizden büyüktü ve bizi korkutmayi iyi basariyordu açikçasi. Yine böyle bir gecede Nedim bize çok ilginç bir hikaye anlatti. Hikayeye göre bazi insanlar sebepsiz yere içlerinden gelen bir atesle küle dönüsecek kadar yaniyorlarmis. Bu yanma o kadar çabuk gerçeklesiyomuski, kendisini kurtarmaya zamani olmuyormus kurbanin. Ayrica bu olay kurban yalnizken gerçeklesiyormus, yani görgü tanigi olmuyormus hiçbir zaman. Bu anlattigi hikaye ilginç oldugu kadar inandirici gelmemisti çogumuza. Fakat Nedim evinden getirdigi ansiklopedi de yazilanlari bize gösterince tüylerimiz diken diken olmustu hepimizin. Bu olaylar gerçek yasanmis olaylar olarak anlatiliyordu ansiklopedide kanitlari ile. O gece eve kosar adimlarla çiktim ve bütün gece gözlerime uyku girmedi. Ertesi gün ise belki hepimiz için hayatimizin en korkunç günü olmustu. Gelen habere göre Nedim bir sokak arasinda ölü bulunmustu ve isin ilginç yani Nedim'in gömüldügü mezarlikta 1 hafta sonra yangin çikmisti ve bütün mezarlar yok olmustur.Inanmayan arkadaslar eski gazeteleri karistirabilirler. Tarih: 3 Eylül 1997, Mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir.

Süphesiz, bir seri katil tarafindan yazilan en hasta mektup, yamyam çocuk katili Albert Fish’in 1928 yilindaki on iki yasindaki kurbani Grace Budd’in annesine 8 yil sonra 1934 ‘te yazdigi mektuptur. Büyük sanstir ki Bayan Budd okuma yazma bilmiyordu ve böylelikle bu rezil mektubu okuma dehsetinden kurtulabilmisti. Bu mektubun asli bu gün sanatçi Joe Coleman’in koleksiyonundadir.

Çok Sevgili Bayan Budd,

1894’te bir arkadasim Steamer Tacoma gemisinde denizci olarak denize açilmisti. San Francisko’dan Hong Kong’a gitmek üzere yola çikmislardi. Limana varinca iki arkadasi ile karaya çikmislar ve çok içip sarhos olmuslar. Döndükleri zaman geminin limandan ayrildigini görmüsler. Bu sirada orada kitlik hüküm sürmekteymis. Etin kilosu 2-6 dolar arasindaymis. Çok fakir olanlar arasinda açlik sikintisi o kadar büyükmüs ki digerlerinin açliktan ölmesini önlemek amaciyla 12 yasindan küçük tüm çocuklar, et olarak pazarlanmalari için kasaplara satiliyorlarmis. Herhangi bir kasaba gidip pirzola, biftek, kusbasi isteyebilirmissiniz. Çiplak bir çocuk vücudunun bir kismi önünüze getirilir ve istediginiz parçalari kestirebilirmissiniz. Bir kizin veya oglanin kalça kismi, en lezzetli bölümmüs ve dana kotlet olarak satilan en pahali etmis. John orada çok uzun kalmis ve insan etine karsi bir düskünlügü olusmus. New York’a dönünce biri 7 digeri 11 yasinda iki oglan çocugu çalmis. Onlari evine götürüp soymus ve bir dolaba kapamis. Sonra tüm giysilerini yakmis. Her gün etlerinin iyi ve yumusak olmasi için onlara iskence yapip dövmüs. Önce 11 yasindaki oglani öldürmüs, çünkü onun poposu daha tombul ve tabi ki daha etliymis. Kafasi, kemikleri ve bagirsaklarindan baska vücudunun her bir parçasini pisirip yemis. Firinda pisirmis (tüm popsunu), haslamis, kizartmis ve kusbasi yapmis. Küçük oglana da ayni seyleri yapmis. Ben o zamanlar 409 Dogu 100. Sokak’ta oturuyordum. Bana insan etinin çok lezzetli oldugunu o kadar sik söylemisti ki ben de tatmayi aklima koydum. 3 Haziran 1928 Pazar günü sizin 406 Bati 15. Sokak’taki evinize geldim, peynir ve çilek getirdim. Öglen yemegini birlikte yedik. Grace, kucagima oturdu ve beni öptü. Onu yemeyi aklima koydum. Onu bir partiye götürecegimi söyledim. Siz de evet gidebilir dediniz. Onu Westchester’da daha önce gözüme kestirdigim bos bir eve götürdüm. Oraya vardigimizda ona disarida beklemesini söyledim. Kir çiçekleri toplamaya basladi. Yukari çiktim ve tüm giysilerimi çikardim. Çikarmasaydim üzerlerine kanin bulasacagini biliyordum. Her sey hazir olunca, pencereden onu çagirdim. O odaya girinceye kadar bir dolapta saklandim. Beni çiplak görünce aglamaya basladi ve merdivenlerden inmeye çalisti. Onu yakaladim ve o da bana annesine sikayet edecegini söyledi. Önce onu tamamen soydum. Nasil da tekmeledi, isirdi ve tirnakladi. Bogazini sikarak onu öldürdüm ve sonra da etlerini odama götürebilmek için ufak parçalara böldüm. Pisirdim ve yedim. Firinda pisen küçük poposu öylesine yumusak ve tatliydi ki. Tüm vücudunu yemem dokuz gün sürdü. Ona tecavüz etmedim, ama istesem bunu yapabilirdim. Bir bakire olarak öldü. alıntı
Yoshy_Ji
Favori Üye
Favori Üye
Yoshy_Ji

Ruh hali : Korkunç hikaye 1150gw4

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 7:14 pm

sağol cnm ayy çok korkunç
prensesim_erenim
Ayın Erencisi S.Moderatör
prensesim_erenim

Ruh hali : Korkunç hikaye Parano10

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyPaz Ağus. 03, 2008 6:12 pm

off eet ya cok korkunç tıstım bir an Sad
http://www.hepsicifanclub.benimforum.org
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 9:53 am

eet bnce korkunç Smile pale
prensesim_erenim
prensesim_erenim

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptySalı Ağus. 05, 2008 1:58 pm

pale pale pale
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

Ruh hali : Korkunç hikaye Manyak10

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 2:51 pm

pale pale pale bu korkuçmuş
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 3:33 pm

eed çok korkunçç pale
prensesim_erenim
prensesim_erenim

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 2:54 pm

pale
erenci_gülçinci güzel
Favori Üye
Favori Üye
erenci_gülçinci güzel

Ruh hali : Korkunç hikaye Karisi10

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyCuma Ağus. 15, 2008 2:52 pm

ewet bencede çok korkuç
affraid
Shocked
DraJe-CikoLatam
yeni üye
yeni üye
DraJe-CikoLatam

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyCuma Ağus. 15, 2008 10:09 pm

Shocked aa
Dadlu-Yaseminci
Prenses
Prenses
Dadlu-Yaseminci

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 12:56 am

evt çoq qorqunç ayyy tırsıtımmm affraid pale pale
http://www.cemre-fan.com.tr
yoshy-ji
Özel Üye
Özel Üye
yoshy-ji

Ruh hali : Korkunç hikaye 1150gw4

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 1:03 am

evettt qorqunç pale pale pale
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyPaz Ağus. 17, 2008 4:45 pm

eet affraid
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

Ruh hali : Korkunç hikaye Manyak10

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyPaz Ağus. 17, 2008 5:27 pm

ewt ya alttaki iğrenç affraid çok saol cnm
prensesim_erenim
prensesim_erenim

Korkunç hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç hikaye   Korkunç hikaye EmptyPaz Ağus. 17, 2008 6:46 pm

GERÇEKTENDE COOK KORKUNÇMUŞ pale

Korkunç hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-