HEPSİCİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİ FAN CLUB

en güzel hepsi sitesine hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yasemine yapılan şaka

2 posters
YazarMesaj
DarkViolet
Ayın YoshyJisi
Ayın YoshyJisi
DarkViolet

Ruh hali : yasemine yapılan şaka Images12

yasemine yapılan şaka Empty
MesajKonu: yasemine yapılan şaka   yasemine yapılan şaka EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 5:24 pm

arkadaşlar resmini bulamadım ama yasemine şok kamera şakası yapılmış:kızlar organize önceden etmişler.yasemine türkiyeyi temsil etmek için mtv ye katılmaya davet etiklerini söylemişler.yoshy inanamamış bi şekilde anlayınca türkiye-istanbul mtv studyosuna gitmişler o anda şaka patlayınca yasemin ağlıycak gibi olup gülmeye başlamış
DarkViolet
Ayın YoshyJisi
Ayın YoshyJisi
DarkViolet

Ruh hali : yasemine yapılan şaka Images12

MesajKonu: yaseminen yapılan şakadan sonra yasemin tşk yazısı   yasemine yapılan şaka EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 5:26 pm

sadece yasemin kini bulabildim diğerlerini bulunca koyucam...

Öncelikle Şebnem Özberk ve Everen Erdama'a çooookk teşekkürler, senelerdir bize katlanıyorlar ve mükemmel işler yapmamızı sağlıyorlar...

Aslında bir tür Girl Power oluyor bizim grup... : )
Sabırlarına hayranımm...

Sabır demişken Ender Akay'a Xanax vermeyi düşünmedim değil yani okumalarımız sırasında : )
4 kızla uğraşmak kolay mı? : )

Sunay Özgür'e de çok teşekkürler güzel bir albüm oldu da biraz : )
HACIIIIII BEEEYYYYY : ) (Mustafa Ceceli) misket havasını sen bana okuma sırasında alttan çalmasaydın nasıl okurdum ben : )

HEYYYY GORGONZOLA OZZYY (Ozan Doğulu) komik espirilerinle bizi güldürdün : ) sımsısı diyorum başka birşey demiyorum : ))))

KenanDoğulu sabaha kadar canımızı çıkardın valla ama çok lezzetli oldu ya : )

Fotoğraflar için Yağmur Kızılok ve Gökhan Erten'e çok teşekkürler...

Makyaj ve saçlar için Ahmet Yıldırım ekibine çookk çookk teşekkürler biz çirkin ördekleri güzelleştirdikleri için : ))

Fotoğraf çekimindeki kıyafetlerimizde Fatoş Suda'ya çookk teşekkürler ananananan : ) ve Hakan'a çok teşekkür ederim : P... Sahne kostümlerimizde bu sene bize çok güzel kostümler hazırlayan Lagarto'ya sonsuz teşekküürrlerrr : )

Biricik Annemeeeeeee her zaman ki gibi bu albüm döneminde de bana katlandığı için onu kocaman kocaman öpüüyoooruummm... Anneannemi de tabii ki.

Kııızzzlarrrr yine güzel bir albüm yaptık : ) yine beraberizzz hep beraberiz : ) çok zorlandık birkaç parçaya bölündük ama başardık ve yine yine hep bir parçayızz siziiii seviyorumm : )

Becooooooooooooo... şan derslerinde bize o garip gurup çaylarından içirip sesimizi açtın yaov : )

Ve tabii ki stardium ailesine de çok teşekkürler...
Onur'cuğum sarışınım, tasarım için ellerine sağlık...
Bize bu albümde yardımcı olan herkeze sonsuz teşekkürler : )
prensesim_erenim
Ayın Erencisi S.Moderatör
Ayın Erencisi S.Moderatör
prensesim_erenim

Ruh hali : yasemine yapılan şaka Parano10

MesajKonu: Geri: yasemine yapılan şaka   yasemine yapılan şaka EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 6:32 pm

flood yapma
tşkler cnm
http://www.hepsicifanclub.benimforum.org

yasemine yapılan şaka
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yasemine takma ad
» yasemine araba beyenelim