HEPSİCİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİ FAN CLUB

en güzel hepsi sitesine hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş

4 posters
YazarMesaj
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

Ruh hali : cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş Manyak10

cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş Empty
MesajKonu: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 11:15 am

sanırım magazincilerin uydurması ama emin diilm

şimdi geçenlerde cem avnayim cemreden ayrılmış onlar çıkıomuş cemm avniyim sende hoşlanmıorum ama aranızdan hoşlandığım var demiş cemre bunu kızlara anlatmış ama kızlar kendini avutmak için bir neden bulmak için bunu sölediğini sanmışlar.Daha sonra cem avnayim bigün yasemini yemeğe öağırmış yasmeinde dizyle ilgil bişey sanmış.Sonra yemek yedikten sonra cem avnayim aslında san bişey söyliycem demiş.Yasemin de efendim söle demiş.aslında senden dizi başladığında beri çok hoşlanıorum falan demiş.Yaseminde ne demiş ve masadan kalkmış cem de arkasından gidip bi dakka bekle demiş ve benimle çıkarmısın fln demiş.Yasemin çekip gitmiş.eve gidince gülçin ve ereni aramış işte bilmemne kafesine gelin bişey konuşmamız lazım demiş.eren ve gülçin cemre neden gelmedi demişler.Yaseminde anlatınca anlarsınız onun üzülmesini istemiyorum demiş.sonra yasemin anlatmış cem baan seni seviyorum ve benimle çıkarmısın dedi demiş.Kızlarda neee demişler.Yoshy bende aynıısnı dedim zaten demiş.Eren bence bi dene demiş.Gülçinse bana sorma ben sizin aşk meşk işlerinizden sıkıldım çünkü demiş.Sonra ertesi gün yasemin cem i arayıp şu kafeye gel demiş işte kabul etmiş sonra bunu cemreye sölemişler.Cemreyle yasemin arasında kücück bir tartısma cıkmış.Tam yasemin cemi arayıp ayrılalım dicekken cemre gelip özür dilerim zaten beni o hiç sevmedi deiş ben size karışmamalıyım demiş sonra yaseminle cemre sarılmış falan cele yasemin hala daha çıkıomuş ve cemle yasemin dizide daha çok mert gülçin korkut yasemin eren barış emre ve cemre aynı yerdeyken daha yakın duruyorlarmış ben bu daha yakın duruyorlarmış şeyine inandım çünkü bazen daha yakın duruyolar ama dierlerine pek diil de yalan olsa drgide neden yayınlasınlar kafam karıştıı

alıntı
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

Ruh hali : cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş Asik10

MesajKonu: Geri: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 11:21 am

ayyyyyyyyyhh cok şaşırdım yaaaaaaaaaaaaaaa.... ysemin ii yapmış..ohh iyiki masadan kalkıp gitmiş
cook saol cnm süper bi paylaşım
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

MesajKonu: Geri: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 11:27 am

eet cnm bencede

ö.d. cnm beğendiğine sewindim tatlım
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

MesajKonu: Geri: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 11:29 am

Smile
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

MesajKonu: Geri: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyCuma Ağus. 29, 2008 11:22 am

Smile
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

MesajKonu: Geri: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyCuma Ağus. 29, 2008 11:22 am

süper bi paylaşım Wink
DarkViolet
Ayın YoshyJisi
Ayın YoshyJisi
DarkViolet

Ruh hali : cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş Images12

MesajKonu: Geri: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 5:21 pm

saol cnm
prensesim_erenim
Ayın Erencisi S.Moderatör
Ayın Erencisi S.Moderatör
prensesim_erenim

Ruh hali : cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş Parano10

MesajKonu: Geri: cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş   cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 6:31 pm

süpersin aşkom cok saol
http://www.hepsicifanclub.benimforum.org

cem awnayim ve yasemin galiba sewgiliymiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yasemin..!
» yasemin....dewam
» yasemin resimleri