HEPSİCİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİ FAN CLUB

en güzel hepsi sitesine hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cemre annesinden yana dertlii

3 posters
YazarMesaj
prensesim_erenim
Ayın Erencisi S.Moderatör
Ayın Erencisi S.Moderatör
prensesim_erenim

Ruh hali : cemre annesinden yana dertlii Parano10

cemre annesinden yana dertlii Empty
MesajKonu: cemre annesinden yana dertlii   cemre annesinden yana dertlii EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 10:14 pm

Özellikle çocukların ve gençlerin büyük beğeniyle takip ettikleri Hepsi grubundan Cemre, aynı zamanda menajerleri olan annesinden her zaman daha fazla azar işittiğini söyleyerek ’Ben bu konuda mağdurum’ dedi…

TRT1’de Emel Müftüoğlu ve Şafak Sezer’in sunduğu ’Çifte Kavrulmuş’ programına Hepsi kızları konuk oldu.

Sohbet sırasında konu menajerlerine gelince, Cemre “Ben bu konuda mağdurum. Annem menajerlik yaptığı için hepsinden daha az özgürüm” diyerek içini döktü ve “Yasemin sen anlat” diyerek sözü Yasemin’e bıraktı.

Cemre’yi onaylayan Yasemin ise “Sonuçta Şebnem’in kızı Cemre olduğu için en çok azarı o işitiyor. Cemre ve Eren’e daha çok kızıyor. Cemre avantajlı değil bu konuda dezavantajlı” dedi.

Cemre ise menajerliklerini yapan annesiyle birlikte her yere birlikte gitmekten pek de hoşnut olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

“Gezdiğimiz yerlere, arkadaş olduğumuz insanlara çok dikkat ediyoruz. Sonuçta hem çocuk kesimine hitap ediyoruz hem de belli bir çizgimiz var. Mesela tatile gidiyoruz ve canımız bir çılgınlık yapmak istedi diyelim. Onların canı dışarı çıkmak istedi ve çıktılar. Ama ben annemle aynı otelde kalıyorum. Dolayısıyla tüyme durumu da yok. Annem ’Ne yapıyorsun?’ diye de arasa aslında benim ne yaptığımı biliyor ve ben hiç bir zaman hiç bir şey yapamıyorum. Onlara kızarken mesela bana olmaması gereken kelimeleri de sayarak ’Başlıycam ben senin gibi kıza. Böyle yapacağını bilseydim hayatta seni bu gruba almazdım’ diyor. Bana daha çok sert çıkıyor. En büyük fırçayı ben yiyorum.”

Kaynak: Televizyongazetesi

alıntı
http://www.hepsicifanclub.benimforum.org
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

Ruh hali : cemre annesinden yana dertlii Manyak10

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana dertlii   cemre annesinden yana dertlii EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 1:38 am

saol cnm bnm süpersin
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

Ruh hali : cemre annesinden yana dertlii Asik10

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana dertlii   cemre annesinden yana dertlii EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 10:14 am

tşk tatlımm
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana dertlii   cemre annesinden yana dertlii EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:41 am

kalp süpersin! helalll cheers kalp
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana dertlii   cemre annesinden yana dertlii EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:54 am

süpersin! bravo helalll
yoshy-aslıı
admin
admin
yoshy-aslıı

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana dertlii   cemre annesinden yana dertlii EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 3:27 pm

süpersin! cheers cnm
yoshyim_meleğim
Yaseminci Moderatör
Yaseminci Moderatör
yoshyim_meleğim

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana dertlii   cemre annesinden yana dertlii EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 8:42 pm

ewtt Smile Smile

cemre annesinden yana dertlii
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemre resimleri
» cemre sinirlenince...
» tam formuyla cemre