HEPSİCİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİCİ FAN CLUB

en güzel hepsi sitesine hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçinle röpörtaj

+3
prensesim_erenim
yoshyim_meleğim
Dadlu-Yaseminci
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Dadlu-Yaseminci
Prenses
Prenses
Dadlu-Yaseminci

gülçinle röpörtaj - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: gülçinle röpörtaj   gülçinle röpörtaj - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 05, 2008 6:24 pm

Konunun ilk mesajı :

Gülçin

* Aldatılmaktan tabii ki korkuyorum. Ama aynı zamanda buna çok da hazırlıklıyım. Herkes herkesi her an aldatabilir. Paranoya derecesinde şüpheci davranmamak gerekiyor. Realist de olmak lazım...

* İnsan bir ilişkide aradığını bulamıyorsa, alışkanlığa dönüştüyse ya da başka birine aşık olduysa aldatabilir. Ama bu sırada eşinden de vazgeçmek istemiyorsa çok eşliliği de seçebilir. Biri yeni aşkı, diğeri de eşi... Erkeklerin kandırılması çok kolay. Erkeklerin zayıf noktalarını hepimiz biliyoruz. Bazı kaçamaklar onlar için aldatma bile sayılmıyor. Kadınlar ise duygusallık arıyor.

* Aldatıldığıma eminim! Tek eşliliğe inanmıyorum. Ama ben tek eşliliği tercih ediyorum. Hiç kimsenin doğasında tek eşlilik yok. Bir insanın hayatı boyunca farklı sevgilileri oluyorsa ya da tanıştığı ilk kişi ile evlenmiyorsa zaten bu tek eşli olmadığını ve başkasını sevebildiğini gösterir. Sadece penguenler tek eşlidir.
* Benim için en önemli şey erkek arkadaşımın dürüst olması. Aldatırsa 'affedebilir miyim' bilmiyorum. Saygı duyarım, belki kabul edebileceğim bir şey olabilir ama önemli olan söylemesi. Söylemiyorsa çok farklı davranırım
http://www.cemre-fan.com.tr

YazarMesaj
~KeLeBeK~
Üye
Üye
~KeLeBeK~

Ruh hali : gülçinle röpörtaj - Sayfa 2 Kizgin10

MesajKonu: Geri: gülçinle röpörtaj   gülçinle röpörtaj - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 11:30 am

saOll Very Happy
DarkViolet
Ayın YoshyJisi
Ayın YoshyJisi
DarkViolet

Ruh hali : gülçinle röpörtaj - Sayfa 2 Images12

MesajKonu: Geri: gülçinle röpörtaj   gülçinle röpörtaj - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 11:44 am

saol kuzucummmm

gülçinle röpörtaj
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-